Шановний клієнте! Якщо ви помітили неякісне обслуговування Вас нашим персоналом, просимо повідомити на гарячу лінію (096) 322-32-32
Search
Generic filters
Exact matches only
0
В корзине 0 товаров На сумму Оформить заказ

Про нас

Vitan – always more…

Чому “Вітан” – це ЗАВЖДИ БІЛЬШЕ і чи є підтвердження цього сміливого твердження?

Ми НЕ заявляємо, що ми – лідер в Україні з виробництва садових гойдалок і кемпінгових меблів, дитячих санок та інших товарів. Ми заявляємо, що за якістю та обсягом виробленої продукції, сервісом, ставленням до клієнта і розвитком організації на сьогоднішній день нам немає рівних.
Наведемо факти:

  1. Ми впевнені в гідній якості продукції, яка випускається нами, і несемо за неї відповідальність: Вітан надає на свою продукцію гарантію 1рік, чого не роблять інші виробники в Україні . Також, в разі настання гарантійного випадку (будь-якого виду поломки або виходу з ладу, при яких продукт перестає відповідати своїми споживчими характеристиками), продукція змінюється на нову протягом тижня, без довгого розгляду причин поломки. Чому так? Ми вивчаємо кожен факт поломки і робимо дії для вдосконалення товару і запобігання подібної проблеми. Кожен раз, коли отримуємо скаргу (на щастя, скарги на нашу продукцію стали дуже рідкісним явищем), нам вигідно обміняти швидко, тому що ми глибоко цінуємо ставлення споживача до нашої продукції, його час і чекаємо тільки позитивних емоцій у процесі експлуатації. Ця позитивна енергія підживлює і рухає нас вперед!
  2. Ціни на продукцію “Вітан” обгрунтовані рівнем якості і сервісу, ми дотримуємося допустимої націнки на наш товар нашими клієнтами-посередниками і обмежуємо поставки в разі подібних порушень.
  3. Кожен сезон ми випускаємо вироби в новому дизайні, кольорах і варіантах виконання, тим самим рухаємо ринок вперед, до поліпшення пропозиції для своїх споживачів.
  4. Додаткові аксесуари в подарунок при покупці одиниці виробу (стосується меблів, гойдалок, саней) вже стали для нас звичайною справою, ми ЗАВЖДИ пропонуємо більше, ніж інші.
  5. Для численних клієнтів-посередників (магазинів, фірм), з якими співпрацює “Вітан”, існує непорушне нами “золоте правило фірми”: кожну одиницю продукції, яку наш клієнт придбав з метою перепродажу, але, з різних причин, не зміг реалізувати протягом 12 місяців з дати відвантаження, він може повернути назад або обміняти на інші ходові позиції. Ми випускаємо ТІЛЬКИ хороші, ліквідні товари, тому нас не лякає наше правило, воно тільки допомагає відділу маркетингу коригувати подальші плани!
  6. Також для багатьох наших клієнтів ми регулярно, на кожен сезон розробляємо ексклюзивний асортимент за прийнятною ціною зі збереженням якості продукції, з огляду на конкурентне середовище наших клієнтів. Постійні вигідні акції, пропозиції, додаткові бонуси – це само собою зрозуміла робота з клієнтами, для нас є нормою.
  7. Зацікавленість нашими виробами в деяких країнах Європи – також хороший знак. Ми не просто вітчизняний виробник, з 2016 року ми є експортно-орієнтованим підприємством, що підтверджує авторитет і високу якість нашої продукції.
  8. Участь в благодійних акціях, неодноразова допомога дитячим будинкам нашою продукцією в різних регіонах України – також негласна, але реальна діяльність ТМ “Вітан”.
  9. Продукція ТМ “Вітан” представлена ​​в переважній більшості великих магазинів, національних мереж, великих дилерів, інтернет-магазинів, що підтверджує вищесказану інформацію, а також говорить про визнання нас як виробників, які не мають рівних в Україні.

Шановний клієнт! Пропонуємо Вам це перевірити, – і ми щиро будемо раді принести в Ваше життя благо!

Всі права захищені © 2020 Ціна на сайті носить інформаційний характер і не є публічною офертою.