Search
Generic filters
Exact matches only
0
В корзине 0 товаров На сумму Оформить заказ

Перехідники

No products were found matching your selection.

Перехідники для труб

Головною функцією перехідників є поєднання труб різних діаметрів. Грамотно підібрані деталі за діаметром та призначенням, що об’єднують будь-яку трубопровідну систему, це запорука її довгої експлуатації.

Якщо ви зіткнулися з питанням вибору перехідників, інтернет-магазин VITAN легко може вам допомогти в цьому питанні. Доступність вартості виробів та їх висока якість вас приємно здивують.

Щоб розібратися з нашим асортиментом товарів, пропонуємо розібратися з видами з’єднань трубопроводів.

Види перехідників для труб

Отже, насамперед концентричні перехідники використовують для з’єднання вертикальних труб, а ексцентричні – горизонтальних труб.

Залежно від типу з’єднання вони бувають наступних модифікацій:

 • прямі муфти, призначені для трубних з’єднань одного діаметра;
 • куточки, що з’єднують труби під кутом сорок п’ять або дев’яносто градусів;
 • перехідники, метою яких є з’єднання труб різних діаметрів;
 • трійники, що з’єднують три труби;
 • муфти, що встановлюються на пластмасові труби (перехідник з накидною гайкою, з’єднувач із резервуаром, запірний кран).

Виходячи з методу приєднання, деталі бувають наступних видів:

 1. Різьбові. Широко застосовуються шляхом з’єднання деталі з частиною трубопроводу за допомогою зовнішнього/внутрішнього різьблення.
 2. Компресійні. Складаються з накидних гайок, які запобігають розгерметизації.
 3. Обтискні. Застосовуються для з’єднання елементів із металопластику, за допомогою шайб, корпусу та гайок.
 4. Приварні. З’єднуються у трубопровід зварювальним способом.

Варіанти приєднання дозволяють підібрати найбільш підходящі елементи, а також реалізувати компактну та зручну систему трубопостачання.

Залежно від матеріалу, перехідники поділяються на:

 • сантехнічні (поліпропілен, нікель);
 • концентричні (нержавіюча сталь).

Наша компанія пропонує широкий асортимент якісної та надійної продукції з нержавіючої сталі.

Труба перехідник з нержавіючої сталі

Раніше для з’єднання труб активно використовували зварювальні роботи, що є досить застарілим та трудомістким методом. Тепер же, для влаштування систем теплопостачання, водопостачання активно стали застосовувати перехідники з нержавіючої сталі з виконанням поворотів, переходів на труби різних діаметрів, розгалужень і приєднань безпосередньо до самої арматури. Такі сполуки називають фітингами.

У нашому інтернет-магазині продукція представлена ​​в широкому асортименті, і ви можете придбати перехідники для труб вже зараз.

Ми пропонуємо якісну, міцну та антикорозійну фурнітуру, зручну для монтажу та володіючу низкою особливостей.

Перехідники на труби: особливості

Продукція нашої компанії виготовляється відповідно до встановлених стандартів, що забезпечує тривалу експлуатацію. Вироби з високоякісної нержавіючої сталі типу AISI мають низку наступних переваг:

 1. Виготовлення деталей із застосуванням нового обладнання. Всі етапи виготовлення автоматизовані, що забезпечує надійність та естетичність пропонованих деталей.
 2. Сертифікати якості, а також випробувальні протоколи говорять про високу якість нашого товару.
 3. Матеріал виробів свідчить про їх міцність та виключення моментів механічних пошкоджень.
 4. Антикорозійні властивості нержавіючої сталі повністю забезпечують стійкість до вологого середовища.
 5. Можливість експлуатації деталей за будь-яких умов. Оскільки стійкість до зниженої температури гарантована. Сталеві вироби, які пропонує наша компанія, можуть використовуватись при температурі від мінус тридцяти п’яти градусів до плюс двохсот тридцяти градусів.
 6. Гігієнічність нержавійки дозволяє використовувати матеріал у побуті та харчовій діяльності.
 7. Відсутність завужень у місцях з’єднання деталей свідчить про високий рівень пропускної спроможності. Тиск роботи систем з нашими виробами може становити від 16 бар.
 8. Легкість демонтажу виробу та доступність повторного монтажу.

Застосовуючи наш асортимент товарів, ви отримаєте надійне з’єднання системи трубопроводів із гарантованою герметичністю, міцністю та тривалою експлуатацією.

Вже зараз ми можемо професійно проконсультувати вас щодо вибору перехідника для труби. Зв’яжіться з нами по телефону та ви отримаєте надійність та якість на довгі роки.

Наш менеджер запропонує вам різні варіанти діаметрів фітингів та вигідні ціни на них. Ви можете стати нашим як роздрібним покупцем, так і оптовим. Наш асортимент приємно вас здивує та заощадить ваш час. Вам не доведеться більше витрачати свій дорогоцінний час, бороздячи простори інтернету в пошуках потрібного товару. Ми завжди вам раді.

Ціна на сайті носить інформаційний характер і не є публічною офертою.